library
Головна » Бібліотека » Новини

Новини

23.04.2013

Всесвітній день книги та авторського права

У читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія” відкрилась виставка книг, присвячена Всесвітньому дню книги та авторського права.

12.04.2013

Книжкова експозиція з нагоди 125-річчя від дня народження Леоніда Булаховського

У читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія” відкрито книжкову експозицію, присвячену 125-річчю від дня народження українського мовознавця та педагога – Леоніда Арсенійовича Булаховського.

11.04.2013

Пам’ять про це залишиться назавжди…

Сьогодні, 11 квітня, відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цю дату було започатковано на честь інтернаціонального повстання у концтаборі Бухенвальд, яке відбулось 11 квітня 1945 року, і було підтримане союзними військами.

05.04.2013

Оксана Прасюк: “...громадська думка – впливова сила в житті сучасних демократичних суспільств...”

У Науковій бібліотеці Національного університету “Острозька академія” відбулась презентація монографії викладача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Оксани Валентинівни Прасюк “Електоральна громадська думка в Україні: сутність, детермінанти поставання та шляхи посилення дієвості”.

28.03.2013

Презентація монографії Оксани Прасюк “Електоральна громадська думка в Україні: сутність, детермінанти поставання та шляхи посилення дієвості”

Запрошуємо студентів та викладачів на презентацію монографії старшого викладача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Оксани Валентинівни Прасюк “Електоральна громадська думка в Україні: сутність, детермінанти поставання та шляхи посилення дієвості”. Презентація відбудеться у середу, 3 квітня, о 15.30 у читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.

27.03.2013

Виставка книг до Міжнародного дня театру

Сьогодні, 27 березня, у світі відзначають Міжнародний день театру. Цей день був проголошений у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру.

27.03.2013

Книжкова експозиція до 530-річчя від дня народження Рафаеля Санті

26 березня, виповнилось 530 років від дня народження Рафаеля Санті (1483-1520) – видатного італійського живописця, графіка, скульптора і архітектора епохи Відродження.

18.03.2013

Презентовано монографію Ярослави Бондарчук “Шість днів творення світу (синтез релігійних та наукових концепцій)”

У Науковій бібліотеці Національного університету “Острозька академія” відбулась презентація монографії кандидата мистецтвознавчих наук, доцента Ярослави Віталіївни Бондарчук “Шість днів творення світу (синтез релігійних та наукових концепцій)”.

11.03.2013

Виставка книг до 125-ї річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка

13 березня, виповнюється 125 років від дня народження Антона Семеновича Макаренка – українського педагога, письменника, одного із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.

11.03.2013

Презентація монографії Ярослави Бондарчук “Шість днів творення світу (синтез релігійних та наукових концепцій)”

Запрошуємо студентів та викладачів на презентацію монографії кандидата мистецтвознавчих наук, доцента Ярослави Віталіївни Бондарчук “Шість днів творення світу (синтез релігійних та наукових концепцій)”. Презентація відбудеться у середу, 13 березня, о 15.30 у читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.