library
Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує

Бібліотека рекомендує

19.08.2021

Тарас Прохасько. Так, але...

На перший погляд, містична назва книги, так і викликає бажання дізнатися в чому її суть, і чому містить незакінченість назви… Книга перемогла в номінації "Есеїстика" престижної премії "Книга року ВВС-2019".

18.06.2021

Ніл Фергюсон. «Цивілізація. Як захід став успішним»

Ніл Фергюсон – британський історик, письменник та журналіст, відомий своїми поглядами на цілий ряд історичних питань та проблем, які в наукових колах викликають дискусії або називають спірними чи провокаційними. Одна з найвідоміших його праць – це книга «Цивілізація. Як захід став успішним». Книга, яка привертає увагу, яка змушує думати та аналізувати, що дає змогу поглянути по-новому на історію, політику, економіку.

08.06.2021

Бендюк М. Томаш-Оскар Сосновський (1812-1886) / Микола Бендюк. — Білий-Дунаєць - Острог : Волання з Волині, 2017. — 23 с.

Бібліотекар НБ НаУОА Майя Валентинівна Корнійчук радить прочитати видання, присвячене творчості талановитого скульптора, уродженця Острожчини Томаша-Оскара Сосновського, духовне коріння якого пов'язане з рідною землею - Україною. Автор цієї розвідки, мистецтвознавець, керівник “Арт-кластеру” Національного університету “Острозька академія” Микола Бендюк подає чимало нових досліджень життя та творчості скульптора, базованих на наукових доробках Лехослава Ламенського, Зигмунта Батовскі, Галини Вага, О. Раггі, Ярослави Бондарчук, Ігоря Тесленка та інших. Унікальність видання полягає у тому, що на його сторінках вперше озвучено дату і рік народження Сосновського.

Відгуки бібліотекарів на прочитані книги.

03.06.2021

Коротич В. Щоденник: Поезії

Бібліотекар НБ НаУОА Майя Валентинівна Корнійчук радить прочитати збірку В. Коротича “Щоденник”. Адже його поетичному слову притаманна особлива майстерність та глибокий зміст, невичерпність мистецьких засобів, багатство метафор, епітетів, гіпербол, безліч оригінальних висловів та порівнянь. Коротич В. Щоденник : поезії . — К. : Радянський письменник, 1973. — 96 с.

Відгуки бібліотекарів на прочитані книги.

25.05.2021

Олег Ольжич. Поезія. Проза

Маємо нагоду пірнути у чарівний творчий світ видатного поета, майстерного публіциста, активного суспільно-політичного діяча О. Кандиби-Ольжича, читаючи видання Ольжич О. Поезія, проза / Передмова М. Жулинського.- К.: Видавництво імені Олени Теліги, 2007.-544 с. Майя Валентинівна Корнійчук радить Вам прочитати цю книгу, адже на її сторінках автор відкриває свою душу і подає читачеві ключ до розуміння самого себе і світу довкола себе.

Відгуки бібліотекарів на прочитані книги.

07.04.2021

Фредрік Бакман. Ведмеже місто

Бестселер Фредріка Бакмана «Ведмеже місто» у перекладі зі шведської Софії Волковецької – це історія про маленьке містечко на півночі Швеції, яке на перший погляд здається досить спокійним, але насправді в ньому вирують пристрасті. «Ведмеже місто» розповідає про багатогранну людську природу. У глухому містечку Бьорнстад колись вирувало життя, а зараз лишилось безробіття та безвихідь. Уся надія міста – юнацький хокейний клуб. На цьому виді спорту у Бьорнстаді зав'язані долі. День перемоги у матчі став найщасливіший для міста і клубу, але для Маї Еріксон і її батьків – був найжахливішим та змінив усе. Тож жителі міста мають зробити вибір та вирішити, яку ціну вони готові заплатити за перемогу.

03.09.2020

Усе, що ви знали про успіх, — неправда! Ви в цьому переконаєтесь, прочитавши книгу Дена Вальдшміта “Вийди за межі. Забудь про успіх — стань видатним!"

Дивовижно, але успіх не залежить від того, скільки годин щодня ви працюєте, — такого висновку дійшов Ден Вальдшмідт, вивчаючи досвід тисячі звичайних людей, які стали видатними в різних сферах — бізнесі, науці, політиці та спорті.

15.07.2020

Суд і роль адвоката Медведчука. Останні роки в таборі особливого режиму. Нобелівська премія: чи мав поет шанс її здобути? Смерть василя Стуса: хворе серце, убивство чи самогубство?

Відповіді на ці питання і не тільки ви знайдете в книжці “Справа Василя Стуса Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР/ укладач В. Кіпіані”

25.06.2020

Всім кому цікаво як розвивалися відносини двох держав України і Росії радимо почитати книгу Сергія Плохія “Загублене царство. Історія “Русского мира” з 1470 року до сьогодні ”.

Нова книжка Сергія Плохія стала відгуком професійного історика, одного із ведучих спеціалістів в галузі історіографії та історії Східної Європи, на російсько-український конфлікт, що розгорівся 2014 року. Детально розглядаючи історію українського та російського народів, автор доводить, що коріння цього конфлікту заховано в самому процесі становлення Росії як держави.

02.06.2020

Радимо вам прочитати книгу Тоні Вагнера та Теда Дінтерсміта “Мистецтво навчати”, яка презентує варіант альтернативної освіти.

Це свіжий погляд на систему навчання, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті. У сучасному світі ми високо цінуємо академічну успішність, змушуючи наших дітей вступати до “найпрестижніших” навчальних закладів, отримувати найкращі оцінки та складати всі тести на відмінно. Але статус відмінника зазвичай не дає гарантій, що дитина матиме всі необхідні навички, щоб стати розвиненою особистістю, активним громадянином і побудувати успішну кар’єру.