library
Головна » Бібліотека » Новини

Новини

22.01.2013

Виставка книг до 225-річчя від дня народження Джорджа Гордона Байрона

Сьогодні виповнюється 225 років від дня народження Джорджа Гордона Байрона (1788 – 1824) – англійського поета, зачинателя так званої байронічної течії в європейській літературі XIX ст. Його творчість увійшла в історію світової літератури як видатне художнє явище, пов’язане з епохою романтизму.

22.01.2013

Відкрито виставку книг до Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

16.01.2013

У Науковій бібліотеці відбудеться презентація книги Миколи Бендюка “Історія та легенди давнього Острога”

Запрошуємо студентів та викладачів на презентацію книги відомого краєзнавця, художника-реставратора, мистецтвознавця, історика та колекціонера, нашого земляка – Миколи Миколайовича Бендюка “Історія та легенди давнього Острога”. Презентація відбудеться у середу, 23 січня, о 15.30 у читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.

14.01.2013

Виставка книг до 75-річчя від дня народження Василя Стуса

8 січня виповнилось 75 років від дня народження визначного українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, Героя України Василя Семеновича Стуса.

24.12.2012

Відкрито виставку книг до 75-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 24 грудня виповнюється 75 років від дня народження В’ячеслава Чорновола – відомого українського політика, державного діяча, публіциста і журналіста, чиє життя стало прикладом героїзму, сміливості, самовідданості та синівської любові до України.

24.12.2012

Книжкова експозиція до Дня працівників архівних установ

Сьогодні в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято було встановлене 30 жовтня 1998 р. згідно з Указом Президента України. Воно є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто відкриває нам нові та забуті сторінки писемної історії українського народу.

17.12.2012

Виставка книг до 120-річчя від дня народження Миколи Куліша

18 грудня виповнюється 120 років від дня народження Миколи Григоровича Куліша (1892-1937) – одного з найяскравіших та найбільш оригінальних українських драматургів першої половини ХХ століття. Розквіт його творчої активності припав на 20-ті – початок 30-х років – період відродження, розвитку та трагедії України.

10.12.2012

Відкрито виставку книг до Міжнародного дня прав людини

Сьогодні міжнародне співтовариство відзначає День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

10.12.2012

Презентовано перший в Україні науково-практичний коментар до нового Кримінального процесуального кодексу

У Науковій бібліотеці Національного університету “Острозька академія” відбулась презентація першого в Україні науково-практичного коментаря до нового Кримінального процесуального кодексу. Презентація відбулась за участю одного з авторів – директора Інституту права імені І. Малиновського, доктора юридичних наук, професора Василя Олександровича Попелюшко.

10.12.2012

Відбулась презентація книги Лілії Король “Психологія формування національного характеру (психолінгвістичний аспект)”

У Науковій бібліотеці Національного університету “Острозька академія” відбулась презентація навчально-методичного посібника “Психологія формування національного характеру (психолінгвістичний аспект)” під грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.