Бібліотека рекомендує
21.11.2017
Рекомендуємо Вашій увазі книгу лідера продажів бізнес-книжок з маркетингу Філа Бардена “Код зламано або наука про те, що змушує купувати”
Якщо ви шукаєте відповіді на такі питання: як збагнути поведінку споживачів, що визначає рішення на користь того чи іншого бренда, чому вони купують те, що купують, саме в цій праці Ви знайдете безцінну інформацію, яка свідчить, що люди приймають рішення інакше - зовсім не так, як зазвичай спрощено припускають маркетологи.
31.10.2017
Рекомендуємо книгу Кочерги С.О. “Письменницький епістолярій”
Всім, хто цікавиться зародженням та розвиткам епістолярію, а також листуванням українських письмеників, рекомендуємо книгу Кочерги С.О. “Письменницький епістолярій”.
13.10.2017
Наукова бібліотека рекомендує книгу Кена Робінсона і Лу Ароніка “Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту.”
Що таке творчість? Чи вважаєте ви себе творчою людиною? Книжка, яку ми рекомендуємо,- це відповіді на ці питання.Це просто конкретна відповідь, а інструкція як змінити наші школи, університетий та інші навчальні заклади на місця, де розвиватиметься людський потенціал. Робінсон закликає покласти край застарілій системі освіти й пропонує практичні рішення та індивідуальний підхід до кожного.
06.09.2017
Рекомендуємо книгу Петра Кралюка “Козацька міфологія України: творці та епігони”
Петро Кралюк — доктор філософських наук, професор, перший проректор Національного університету “Острозька академія”. Є автором численних робіт з історії культури України, зокрема з філософської думки. Створив власну концепцію історії філософії України, яка різниться від загальноприйнятої. У книзі “Козацька міфологія України: творці та епігони” розглянуто феномен українського козацтва, його еволюцію, показано, як формувалися міфічні уявлення про козаків, починаючи з кінця XVI століття й завершуючи днем сьогоднішнім.
25.04.2017
Наукова бібліотека рекомендує книгу Пітера Діамандіса та Стівена Котлера “Переможець: як досягти колосального успіху і вплинути на світ”
Пропонована книга є посібником з використання експонентних технологій, нестандартного мислення й інструментів, керованих натовпом, для того, хто прагне досягти успіху та змінити життя мільярдів людей на краще.
14.02.2017
Наукова бібліотека рекомендує книгу Джона Тейлора Гатто “Прихована історія американської освіти: глибоке досліження в'язниці сучасного шкільного навчання”
Наукова бібліотека рекомендує книгу Джона Тейлора Гатто “Прихована історія американської освіти: глибоке досліження в'язниці сучасного шкільного навчання” “Прихована історія американської освіти” розповідає про систему шкільного навчання в США від самих її витоків до сьогодення.
01.12.2015
Твердині князів Острозьких: замки монастирі, храми XIV – XVII століть
Бібліотека рекомендує книгу Катерини Липи “Твердині князів Острозьких: замки монастирі, храми XIV – XVII століть” (Київ, видавництво “Твердиня”, 2014). Ця книжка – візуальна енциклопедія, що у яскравій і доступній формі розповідає про фортифікаційні споруди, зведені кількома поколіннями князів із славетного роду Острозьких: замки, оборонні споруди міст, укріплені монастирі та храми.
20.11.2015
Голодомор 1932-1933 років в Україні
Бібліотека рекомендує навчальний посібник за редакцією С. Костя “Голодомор 1932-1933 років в Україні”. У виданні з’ясовано причини виникнення, соціальні та морально-психологічні наслідки Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, основні моменти, що стосуються історіографії та джерельної бази дослідження цієї глобальної катастрофи, з’ясовано її міжнародний аспект, показано її відображення в українській та світовій пресі.
09.11.2015
Українська мова: сьогодення й історична перспектива
Бібліотека рекомендує працю знаного мовознавця, члена-кореспондента Національної академії наук України Олександра Ткаченка “Українська мова: сьогодення й історична перспектива” (К., “Наукова думка”, 2014). Видання присвячене українській мові в усіх труднощах її становлення, що дістають всебічне висвітлення (географічне, історичне, соціолінгвістичне, культурологічне тощо) у зіставленні з відповідними ситуаціями інших мов світу, а також засобам подолання кризових моментів їх розвитку.
28.10.2015
Щоденник 1943. Щоденник партизанського рейду 23.01.1944 – 06.02.1945
Бібліотека рекомендує книгу Геннадія Руя «Щоденник 1943. Щоденник партизанського рейду 23.01.1944 – 06.02.1945», що є видрукуваним з оригіналу щоденником острожанина, учасника воєнних подій Другої світової війни на Рівненщині. Книга видана двома мовами – українською і польською, побачила світ завдяки сприянню Генерального Консула Республіки Польща в Україні та Рівненської обласної організації «Культурно-просвітницький центр ім. Тадеуша Чацького» (керівник Олександр Радіца).