Головна » Фонди та колекції » Видавництво ОА

Видавництво Національного університету «Острозька академія» Підписатись на новини видавництва ОА RSS

Онлайнова журналістика: специфіка, завдання, аудиторія

«Онлайнова журналістика: специфіка, завдання, аудиторія»: [збірник наукових доповідей]. / Передм. та впорядк. В. М. Назарук. – Острог: ІГСУ, Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. – 136 с. – Додатки: Диск «Матеріали україно-польського науково-практичного семінару 6-7 лютого 2013 р.». (Серія «Медіа-текст в системі культури». Випуск 2).

У збірнику науковці, які досліджують соціальні комунікації та практики мас-медіа аналізують різноманітні аспекти функціонування, формування контенту та впливу на аудиторію новітніх онлайн-медіа. Під час підготовки збірника наукових доповідей використано матеріали україно-польського науково-практичного семінару (6-7 лютого 2013 року, м.Острог). Для журналістів, викладачів та студентів – усіх, хто цікавиться тенденціями розвитку сучасних мережевих медіа.


Історія світової релігієзнавчої думки

Бойко Р. Ю. Історія світової релігієзнавчої думки / Р. Бойко. – Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. – 356 с.

Навчальний посібник «Історія світової релігієзнавчої думки» укладено на базі лекцій, які автор читає у Національному університеті «Острозька академія». Проаналізовано основні досягнення зарубіжної релігієзнавчої думки від доби античності до кінця ХХ ст. Аналізуються також основні релігієзнавчі концепції. Посібник призначений для студентів філософських факультетів, аспірантів, викладачів та усіх, хто цікавиться світовою релігієзнавчою думкою.


Історія української культури

Маключенко В. І. Історія української культури: навчально-методичний посібник / І. В. Маключенко. – Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. – 318 с.

У навчальному посібнику розглядаються проблеми культурного процесу від давніх часів до сучасності. Посібник подає широку панораму культурного розвитку українського народу, знайомить з маловідомими фактами і подіями. Він розрахований на студентів денної і заочної форм навчання Національного університету «Острозька академія».


Графиня Антоніна Блудова та Остріг

Бендюк Микола. Графиня Антоніна Блудова та Остріг. – Остріг: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. – 162 с.; іл.

В книзі «Графиня Антоніна Блудова та Остріг» розповідається про одну із найпомітніших постатей в історії Острога ХІХ ст. – камер-фрейліну імператорського двору графиню Антоніну Дмитрівну Блудову. Завдяки графині в Острозі було створено Кирило-Мефодіївське братство та училище, в якому дівчата навчались не тільки читати та писати, але й вишивати, готувати їжу, грати на музичних інструментах та співати. Тобто, училище готувало дівчат до сімейного життя, а також до ролі домашніх вчительок у багатих сім’ях. Разом з тим завдяки А. Блудовій поступово був відреставрований колишній монастир капуцинів та добудовано нові корпуси, в яких на сьогодні розмістилися аудиторії Національного університету «Острозька академія». Антоніна Дмитрівна сприяла проникненню до Острога нових творів мистецтва, особливо, це стосується іконопису та творів сакрального декоративно-ужиткового мистецтва. Мала Антоніна Дмитрівна і літературний талант, тому в книзі частково аналізується її діяльність як літератора, особливо, її ставлення до національного питання (характеристика українців, росіян, поляків та євреїв).


Місцеві фінанси

Дем’янчук О. І. Місцеві фінанси: навчальний посібник / О. І. Дем’янчук. – Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2013. – 340 с.

У навчальному посібнику розглянуті питання сутності місцевих фінансів, їх функції, склад та їх роль в економічному і соціальному розвитку адміністративно-територіальних утворень, розглянуто порядок формування та використання фондів фінансових ресурсів. Прикладне значення полягає у тому, що майбутній фахівець буде мати можливість об’єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваються в регіонах. Для студентів економічних вищих навчальних закладів та факультетів.


Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід

Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід: матеріали Першої науково­практичної конференції (Острог, 19 черв. 2013 р.) / відп. ред. О. С. Батіщева. – Острог: ГО «Центр демократичного лідерства, Національний університет «Острозька академія», 2013. – 234 с.

Збірник матеріалів конференції видається в рамках проекту «Громадянська освіта» ГО «Центр демократичного лідерства» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Збірник випускається в друкованому й електронному варіантах. Електронну версію видання представлено на сайті Центру демократичного лідерства. У друкованому вигляді збірник розповсюджується безкоштовно. Думки, висновки та рекомендації належать авторам цього видання і не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. За достовірність інформації, що міститься в опублікованих матеріалах, відповідальність несуть автори. Передрук можливий у разі посилання на автора і видання.