НАУКОВА БІБЛІОТЕКА НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ"

02.06.2023

4 червня – Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

«Не вбивайте мене, я – хороший»; «А можна дожити до 100? А у кого треба попросити?»; «Я вже навчаюся дипломатичній справі, аби не допустити жодної війни у світі».; «А росіяни вчили в школах, що кордони іншої країни перетинати без дозволу не можна, чи тільки українці таке вчать?». Це цитати дітей війни в Україні, які завчасно подорослішали. Якщо діти не можуть достукатись до дорослих сердець, тоді хто ? Невже у світі є така мама, яка вчить вбивати ? Міжнародна спільнота повинна захистити українських дітей.

 • 29.09.2021

  29 вересня - 80-річчя трагедії Бабиного Яру

  80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів.

 • 27.09.2021

  27 вересня - Всесвітній день туризму

  В Україні День туризму почали відзначати в 1998 році. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій, які можуть відвідати громадяни України або іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов'язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.

 • 24.09.2021

  24 вересня - 125 років від дня народження Френсіса Скотта Фіцджеральда

  Френсіс Скотт Фіцджеральд — американський письменник, автор багатьох романів та оповідань про покоління «епохи джазу», яскравий представник так званого «втраченого покоління». Йому довелося пережити і злети, і падіння, що описано в його творах, багато з яких автобіографічні. Він не був дуже популярний за життя, але після смерті купити книги Френсіса Скотта Фіцджеральда стало модно і престижно. Сьогодні це визнаний класик американської літератури, твори якого входять в її «золотий фонд».

Більше новин
Детальніше
...
Директор бібліотеки

Цеп’юк Галина Петрівна

тел. (+380) 3654-30-597

email: halyna.tsepyuk@oa.edu.ua

...
Завідувач сектору абонементів

Поток Михайло Володимирович

email: mykhaylo.potok@oa.edu.ua

...
Завідувач сектору періодики

Шевцова Алла Григорівна

email: alla.shevtsova@oa.edu.ua

...
Завідувач сектору іноземної літератури

Конторук Олександр Петрович

email: oleksandr.kontoruk@oa.edu.ua

...
Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу

Денисенко Наталія Володимирівна

email: natalia.denysenko@oa.edu.ua

...
Завідувач сектору комп’ютерного забезпечення

Олександр Юрчук

email: oleksandr.yurchuk@oa.edu.ua