library
Головна » Бібліотека » Новини » Книжкова експозиція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Книжкова експозиція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

04.12.2012

1 грудня світова спільнота відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день було ініційовано у 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я з метою привернути увагу суспільства до цієї проблеми. У цей день згадують тих, кого забрала хвороба, поширюють про неї інформацію та закликають до терпимості.

Проблема ВІЛ/СНІДу є надзвичайно актуальною не тільки за кордоном, але й у нашій країні, адже за оцінками міжнародних організацій, Україна має найгострішу епідеміологічну ситуацію з ВІЛ/СНІДу в Європі і серед країн СНД. Темпи поширення ВІЛ-інфекції в Україні залишаються одними з найшвидших у Східній Європі, за цим показником Україна посідає друге місце в регіоні. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе понад 1% населення. І лише кожен другий знає про свій діагноз.

Зважаючи на те, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема, ми приєднуємось до загальної кампанії по інформуванню суспільства про ВІЛ/СНІД, і запрошуємо усіх відвідати виставку книг присвячену цій темі. Експозиція проходить у читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.