Головна » Бібліотека » Новини » Відкрито виставку книг, приурочену до ювілею Жуковського Василя Миколайовича

Відкрито виставку книг, приурочену до ювілею Жуковського Василя Миколайовича

19.11.2012

Відкрито виставку книг, приурочену до ювілею Жуковського Василя Миколайовича

Сьогодні відзначає своє 60-річчя декан гуманітарного факультету, професор, доктор педагогічних наук Жуковський Василь Миколайович.

Василь Миколайович Жуковський є автором праць з методики викладання іноземних мов, історії педагогіки України та США, проблем духовно-морального і морально-етичного виховання молоді. Зокрема ним були опубліковані монографія “Морально-етичне виховання в історії амерканської школи”, навчальні посібники “Морально-етичне виховання в історії американської школи”, “Методи навчання іноземних мов” (у співавторстві), “Контроль у навчанні іноземних мов”, “Системи освіти англомовних країн” (у співавторстві). Під його керівництвом розроблено перший в Україні навчально-методичний комплекс з основ християнської етики.

До ювілею Жуковського Василя Миколайовича, у відділі абонементу Наукової бібліотеки Острозької академії відкрито виставку праць ювіляра, на якій представлені навчально-методичні посібники, матеріали науково-практичних конференцій, збірники наукових праць та посібники з основ християнської етики для вчителів загальноосвітніх шкіл.