Головна » Бібліотека » Новини » Виставка книг з нагоди 199-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Виставка книг з нагоди 199-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

09.03.2013

Виставка книг з нагоди 199-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 199 років від дня народження видатного українського поета, прозаїка, художника і громадського діяча, символа та пророка Української держави – Тараса Григоровича Шевченка.

Революційна творчість Шевченка була одним із головних чинників формування національно-політичної свідомості народних мас України. Його “Кобзар” започаткував новий етап у розвитку української мови і літератури, і у другій половині ХІХ на початку ХХ ст. був чи не єдиною книжкою у більшості сільських хат України. Вірші з нього вчили на пам’ять, за ним вчилися читати. У духовній історії України Шевченко посідає виняткове місце, адже його вплив на різні сторони духовного і національного життя народу відчувається й до сьогодні. Значення його творчої спадщини для української культури неможливо переоцінити.

З нагоди 199-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, запрошуємо усіх відвідати тематичну виставку книг, що відкрилась у відділі абонементу Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.