У Науковій бібліотеці Острозької академії відкрилася виставка, присв'ячена творчості Григора Тютюнника
01.01.1970
У відділі абонементу Наукової бібліотеки відкрито виставку, присвячену 80 річчю від дня народження Григора Тютюнника, українського письменника-прозаїка.
Один із найдраматичніших і найсвітліших художників другої половини століття, він утверджував кожну окрему людину як найвищу цінність буття й, відповідно, фіксував ті тяжкі втрати для всієї людської спільноти, а далі й для Всесвіту, які спричинюються поруйнуванням хоча б однієї душі.
„Мало - бачити. Мало – розуміти. Треба любить” – творче кредо Григора Тютюнника. Феноменальна здатність письменника осмислювати найзагальніші моменти буття своїх співвітчизників через найконкретніші постаті в найпобутовіших обставинах закорінена в його намірі „глибоко і всебічно простежувати історію і сутність особистості та суспільства. Він бачив життя у всій його складності, і часто творчість була для нього продовженням пізнання людей, а не лише викладом уже набутих знань.
Естетична цінність його творів невіддільна од етичної сутності таких вічних категорій духовності, як доброта, чесність, милосердя.