library
Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Зовнішня політика та політичні системи Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччини

Зовнішня політика та політичні системи Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччини

26.10.2015

Бібліотека рекомендує підручник Сергія Рудька “Зовнішня політика та політичні системи Французької Республіки та Федеративної Республіки Німеччини”, що нещодавно вийшов друком у видавництві НаУОА. У виданні аналізуються політичні системи та зовнішня політика двох провідних країн Європи: Французької Республіки і Федеративної Республіки Німеччини. Характеризується конституційний устрій, виборча та партійна системи «локомотивів» євроінтеграції. Розкриваються особливості їх зовнішньої політики щодо інших суб’єктів міжнародних відносин. Актуальність підручника є беззаперечною, оскільки вивчення зовнішньої політики країн, що є провідними в ЄС, дозволить дослідити й основні напрями розвитку самого об’єднання.

Книга буде корисною, насамперед, для студентів спеціальностей «Міжнародні відносини», «Країнознавство», «Політологія» та «Історія» вищих навчальних закладів, оскільки зосереджує увагу на поглибленому вивченні зовнішньої політики та політичних систем держав-лідерів ЄС, що детально не розглядається в жодному з курсів, які передбачені для вивчення на спеціальності. Рекомендований підручник допоможе систематизувати та узагальнити знання у сфері внутрішньої та зовнішньої політики країн Європи другої половини ХХ – поч. ХХІ ст.