library
Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » «Будівництво і розвиток» Збройних Сил України або як пройти шлях від воєнної організації держави до з’єднання

«Будівництво і розвиток» Збройних Сил України або як пройти шлях від воєнної організації держави до з’єднання

23.07.2013

В цьому дослідженні проаналізовані проблеми, вади, неузгодженості та суперечності законодавчого супроводження будівництва і розвитку вітчизняних Збройних Сил України, в результаті якого відбувається фактичне приниження ролі і місця найважливішого державного органу в системі забезпечення національної безпеки, призначеного для захисту суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості держави від внутрішніх і зовнішніх загроз воєнного характеру.

Окремим розділом подаються пропозиції щодо удосконалення системи забезпечення національної безпеки України в оборонній (воєнній) сфері. Зокрема, розроблені пропозиції з структурування Воєнної організації України, Збройних Сил України та системи управління ними. Також обґрунтовується можливість і необхідність створення Сил територіальної оборони як резерву підвищення обороноздатності України, яка значно послаблена сучасною воєнною політикою вищого державного керівництва.

Скиба П. П. «Будівництво і розвиток» Збройних Сил України або як пройти шлях від воєнної організації держави до з’єднання.