library
Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Право церкви в історико-канонічному дискурсі

Право церкви в історико-канонічному дискурсі

17.04.2015

Сьогодні ми рекомендуємо Вашій увазі навчальний посібник доктора історичних наук, професора Сергія Івановича Жилюка «Право церкви в історико-канонічному дискурсі».

У навчальному посібнику висвітлено досвід кодифікації канонічного/церковного права у католицькій, православній і протестантській традиціях; у загальних рисах відображено концептуальні підходи наукового і конфесійного розуміння особливостей дисципліни. Головні теми посібника присвячені невирішеним проблемам вселенського православ’я – автокефальності, канонічності, благодатності, визнання/невизнання помісного статусу церков, де право церкви розкривається в історико-канонічному дискурсі його застосування, інтерпретації або ігнорування.

За змістом посібник складається з дванадцяти лекційних тем, трьох тем для самостійного опрацювання, списку термінів та понять, списку використаної літератури (170 позицій). Згідно методичних вимог щодо написання навчальної літератури, до кожної теми розроблені запитання та завдання, визначені найважливіші праці для більш поглибленого вивчення дисципліни.