library
Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Медична психологія

Медична психологія

01.12.2014

Рекомендуємо Вашій увазі підручник «Медична психологія» за загальною редакцією доктора психологічних наук, професора С. Д. Максименка. Це видання вирізняється з-поміж інших підручників, присвячених медичній психології, висвітленням усіх основних розділів галузі з позиції цілісної особистості, невід’ємними ознаками якої автори називають унікальність, активність, відкритість, вираження, саморозвиток та саморегуляцію.

В контексті зазначених ознак та аналізу нужди особистості як вихідної інтенційної сили її розвитку доводиться необхідність використання генетико-моделюючого методу поряд з іншими традиційними методами дослідження особистості в медичній психології.

Високий рівень теоретичного аналізу проблеми особистості у медичній психології, систематизація та змістова характеристика основних психічних та соматичних розладів з їх соціально-психологічними чинниками – все це робить підручник «Медична психологія» унікальним та незамінним помічником під час вивчення відповідних дисциплін студентами.

Варто особливо відзначити ті підрозділи підручника, що проливають світло на гострі, але недостатньо представлені в інших українських та закордонних виданнях з медичної психології проблеми психологічних складових хірургії, акушерства та гінекології, педіатрії, терапії, дерматології, а також психологічні питання лікувальної взаємодії не лише в контексті деонтології, а й через призму особистісного й професійного благополуччя лікаря та медичного психолога.

Підручник рекомендовано для студентів вищих навчальних закладів.