Головна » Фонди та колекції » Праці студентів ОА » Економіка

Економіка

Ангели не сплять: Збірка поезій - Видавництво Національного університету «Острозька академія»: Острог, 2012. – 112 с.

Любов живе у кожному куточку серця, у кожному закапелку душі, в кожному необережному погляді, випадковому подиху, у кожному зроненому слові та в кожній поставленій крапці. Любов жива, бо бережуть її ангели. Ангели, які вчать нас мріяти, які допомагають нам відчувати себе й інших, які вселяють надію, надихають на безмежну радість. Ангели, які дарують нам віру в чудеса та вчать слухати своє серце.Мрійте, відчувайте і любіть. Не закривайтесь у собі та не зашторюйте вікна на ніч… Бо крізь блаженство нічного небосхилу на нас дивляться не тільки зорі. Ангели ж ніколи не сплять…

Подарунки долі: Збірка поезій. – Видавництво Національного університету «Острозька академія»: Острог, 2013. – 150 с.

Доля... Незбагненна річ. Немає мабуть такої людини, яка хоча б раз у своєму житті не нарікала на неї. Часто нам хочеться повернути час назад, щоб виправити щось, але... «Це доля...» – єдине виправдання на всі негаразди. І скільки людство не намагається з’ясувати «чи існує доля», однозначної відповіді на це запитання немає й досі. Подарунки долі ... Які вони? За що і коли даруються нам небесами? Заслужені сумлінною працею, чи так, видані авансом… Наші незаплановані, навіть неочікувані зустрічі... Спонтанні по-дорожі... Досить часто ці подарунки змінюють наше ставлення до життя, змушують піднятися над буденістю, переоцінити свій шлях. Спонукають далі впевнено йти по ньому або змінити напрям руху, як того вимагають обставини та час. Які різні у цих подарунків сма-ки ... солодкі, гіркі чи з кислинкою... І у кожного із нас свій дуже різний смак. Проте не варто шкодувати ні про що! Не буває втрачених можливостей…немає непотрібних людей… Якщо чогось не трапилося з нами раніше, а ми цього дуже хотіли – значить, ми були не готовими. Не нарікаймо на долю, не гнівимо БОГА. Зупинімося… Подумаймо… Озирнімося навколо… Який прекрасний світ… На все свій час. Нерозумно шкодувати про минуле – його не повернути. Майбутнє формується нами вже сьогодні. Яким воно буде, покаже час. Живімо сьогоденням. І, може, саме сьогодні на нас чекають нові подарунки долі.

Свято у подарунок: Збірка поезій - Видавництво Національного університету «Острозька академія»: Острог, 2011. – 88 с.

Присвячується 16-річчю економічного факультету Національного університету «Острозька академія» та 10-річчю військового ліцею м. Острог. Розфарбовуємо сірі будні у кольори веселки! Перетворюємо звичайні миті на незабутні святкові моменти! Із минулого та майбутнього, спогадів і мрій, терпіння і мудрості, ніжності та пристрасті, слів та мелодій, радості та віри, любові та щастя, із натхнення та гарного настрою творимо казку, яку даруємо Вам, винуватцям свята.

Таємне та очевидне: Збірка поезій - Видавництво національного університету «Острозька академія»: Острог, 2010. – 148 с.

Марніє той талант, який не знає праці, не знаходить потрібного середовища для свого розвитку й просто губиться у закутках щоденної рутини. Хвалити Бога, що Острозька академія є не просто освітянською перлиною, а колискою талантів. Вони, таланти, прикрашають наше життя, як вишукані візерунки прикрашають поверхню тканин, як дорогоцінне каміння приваблюють зір та як завершена досконалість зачаровують душу. ак вже склалося, що економістів вважають найбільш прагматичними, раціональними, виваженими студентами, але хіба може професійна раціональність стримати бурхливий потік фантазії? Сумніваєтесь? Читайте про те, що ж ховається за лаштунками нашої пам’яті, за завісою реальності, у сутінках свідомості. Читайте про відоме та вигадане, про існуюче та приховане, про таємне та очевидне на сторінках збірки.

Сторінки: