library
Головна » Фонди та колекції » Видавництво ОА » Безпосередня участь громадян у місцевому самовряду­ванні: вітчизняна практика і перспективи

Безпосередня участь громадян у місцевому самовряду­ванні: вітчизняна практика і перспективи

06.10.2012

Пінчук С. А. Безпосередня участь громадян у місцевому самоврядуванні: вітчизняна практика і перспективи [Текст]: монографія / С.А. Пінчук. - Острог: ІГСУ, Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2012. - 176 с. (Серія «Громадянське суспільство», Випуск 2).

Монографія присвячена застосуванню різноманітних форм та механізмів безпосередньої участі громадян у процесі місцевого самоврядування, аналізу практичного використання законодавчо закріплених форм безпосередньої участі громадян у розробці та реалізації суспільно важливих рішень і вивченню нових, перспективних мехінізмів залучення громадян до вирішення місцевих проблем, що вже реалізуються на практиці у діяльності територіальних громад України. Для викладачів, науковців, політиків, державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування і всіх, хто цікавиться проблемами розвитку місцевого самоврядування.