library
Головна » Фонди та колекції » Видавництво ОА » Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід

Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід

30.08.2013

Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід: матеріали Першої науково­практичної конференції (Острог, 19 черв. 2013 р.) / відп. ред. О. С. Батіщева. – Острог: ГО «Центр демократичного лідерства, Національний університет «Острозька академія», 2013. – 234 с.

Збірник матеріалів конференції видається в рамках проекту «Громадянська освіта» ГО «Центр демократичного лідерства» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Збірник випускається в друкованому й електронному варіантах. Електронну версію видання представлено на сайті Центру демократичного лідерства. У друкованому вигляді збірник розповсюджується безкоштовно. Думки, висновки та рекомендації належать авторам цього видання і не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. За достовірність інформації, що міститься в опублікованих матеріалах, відповідальність несуть автори. Передрук можливий у разі посилання на автора і видання.