Наукова бібліотека Національного університету «Острозька академія»

27.06.2012

У Науковій бібліотеці Острозької академії проходить виставка, присвячена Дню Конституції.

У Науковій бібліотеці Острозької академії проходить виставка, присвячена Дню Конституції.
Прийняття Конституції України 28 червня 1996 року стало для українського народу подією доленосного значення. Українська держава, за незалежність якої століттями боролися мільйони українських патріотів, отримала Основний закон, який відповідає правовим традиціям демократичного світу.
25.05.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки Острозької академії відкрито книжкову виставку до дня слов'янської писемності і культури.

У читальній залі Наукової бібліотеки Острозької академії відкрито книжкову виставку  до дня слов'янської писемності і культури.
День слов'янської писемності і культури відзначається щорічно 24 травня в день ушанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія та встановлений відповідно до Указу Президента України від 17.09.2004 р.
18.05.2012

Дарунок від Інституту Національної Пам'яті (Польща)

Наукова бібліотека Національного університету “Острозька академія” отримала у подарунок книги від Інституту Національної Пам'яті Польщі.
07.05.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки розпочала роботу книжкова експозиція, приурочена до Дня Перемоги.

Понад 40 місяців — із червня 1941-го по жовтень 1944-го палахкотіла на українській землі Велика Вітчизняна війна. Події її досі не перестають вражати силою народного духу, величчю подвигу мільйонів, що піднялися на захист Батьківщини, своїх осель і родин
25.04.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки Острозької академії відкрилася книжкова виставка до дня пам'яті чорнобильської трагедії “У час тривоги і скорботи”.

Цьогоріч людство відзначає 26-ту річницю атомної катастрофи. Аварія, що сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль, назавжди залишиться у пам'яті людей як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.
23.04.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки НаУОА відкрито виставку, присвячену Всесвітньому дню книги та авторського права

23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права. Витоки свята беруть початок у іспанській Каталонії, де цього дня до кожної проданої книги традиційно додається троянда. Ідея відзначення Всесвітнього дня книги виникла у членів Міжнародної асоціації книговидавців, які зауважили, що чимало відомих письменників народилися чи скінчили свій життєвий шлях саме 23 квітня. Серед них М. Сервантес, В. Шекспір, Л. де Вега, М. Оріон, В. Набоков. Із метою вшанування їх пам'яті, а також у знак поваги до книги як вічного джерела пізнання Генеральна конференція ООН проголосила 23 квітня Всесвітнім днем книги.
10.04.2012

Дарунок від НАН України

Наукова бібліотека Острозької академії отримала в дарунок книги від Національної Академії Наук України.
09.04.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки Острозької академії розпочала роботу книжкова виставка “Народ, осяяний пам'яттю, — нездоланний”

У читальній залі Наукової бібліотеки Острозької академії розпочала роботу книжкова виставка “Народ, осяяний пам'яттю, — нездоланний”, присвячена Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів.
26.03.2012

У читальній залі Наукової бібліотеки НаУОА розпочала роботу виставка літератури, приурочена Міжнародному дню театру.

Експозицію представлено різноплановими виданнями з історії створення та розвитку театру, відомостями про відомих режисерів та славетних акторів України і зарубіжжя.
19.03.2012

У відділі абонементу Наукової бібліотеки Острозької академії представлена книжкова виставка до 180-річчя із дня смерті Йоганна Вольфганга Гете (1749 – 1832), німецького поета, мислителя, природознавця.

Гете - найвизначніший німецький поет, прозаїк, драматург, майстер художньої, виразної мови; філософ, натураліст і державний діяч. Його творча спадщина велика і різноманітна.