Головна » Бібліотека » Новини » 2022 » Clarivate запрошує усіх охочих взяти участь у вебінарах травня 2022

Clarivate запрошує усіх охочих взяти участь у вебінарах травня 2022

02.05.2022

Clarivate запрошує усіх охочих взяти участь у вебінарах травня 2022

5 травня 2022

Тема: Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності

Тези: Можливості Web of Science Core Collection для науковця, викладача та адміністратора.  Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів?

Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету

10:15–11:15 https://bit.ly/3xwPqrN

16:15–17:15 https://bit.ly/3JRQuKG

 

10 травня 2022

Тема: Профіль установи: створення, корегування, використання

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Які показники можна та варто дивитися? Складнощі та шляхи подолання при пошуку і аналізу публікацій установи. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи у Web of Science Core Collection. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації?  Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету

10:15–11:15 https://bit.ly/37qRiHV

16:15–17:15 https://bit.ly/3jKDx9l

  

12 травня 2022

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар можливостей аналітичного інструменту InCites.  Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Критерії ефективності співпраці. Пошук партнерів для виконання проектів Аналіз документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація: перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register, заповніть анкету

10:15–11:15 https://bit.ly/37ZGqR1

 

                                                       Cерія Research Smarter

24 травня, 10:15–11:15

Тема: Research Smarter: Огляд літератури на відмінно

Робота з джерелами інформації потребує певних навиків. Незалежно від того, працюєте ви над оглядом чи дисертацію, опис поточного стану проблеми, аргументація вибраної теми, вибір джерел які варті уваги можуть викликати хвилювання не лише у початківців. Не певні з чого почати? Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися, як не боятися огляду літератури. Обговоримо як знайти відповідні статті; зрозуміти, які статті вказують на перспективні дослідження; як легко збирати й цитувати посилання; як працювати з посиланнями при написанні роботи та забезпечувати успішну співпрацю зі своїми співавторами.

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3rRIqSK

26 травня, 10:15–11:15

Тема: SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями

InCites Benchmarking & Analytics на основі даних Web of Science Core Collection надає вам об’єктивні та надійні індикатори, необхідні для прийняття впевнених рішень щодо ваших досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як коректно аналізувати продуктивність інституцій, оцінювати співпрацю, визначати експертів у тематиці, демонструвати сильні сторони, відкривати можливості, порівнювати з аналогами тощо.

Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3vDTqUR