Головна » Бібліотека » Новини » 2018 » 6 січня— 120 років від дня народження Володимира Сосюри, великого співця любові

6 січня— 120 років від дня народження Володимира Сосюри, великого співця любові

04.01.2018

6 січня— 120 років від дня народження Володимира Сосюри, великого співця любові

Автора широковідомих творів "Любіть Україну", "Так ніхто не кохав". Своїм голосом, його задушевністю, теплом, інтимністю, його знаменитим сосюринським тембром він-таки ні на кого не схожий. Натура поета виявилась  в його глибокому саморозкритті, і виявилась вона в усій своїй щирості і дитинній довірливості до людей.

За допомогою найрізноманітніших тропів Сосюра малює чудові образи, інтонаційне багатство, мелодика, схвильована гіперболізація надають поезії максималістської неповторності.

Вірш "Любіть Україну" викликав цілу бурю в тогочасній пресі, а резонансом розійшовся по всьому світу. Імя Сосюри і зміст його пройшлися по шпальтах усієї світової преси. Але не це найголовніше. Найголовнішим і найважливішим є те, що вірш, як своєрідний національний гімн, пройшовся по всіх серцях і душах української молоді в тих умовах, формуючи їх, мобілізуючи до боротьби.

Запрошуємо усіх відвідати тематичну виставку книг, присвячену цьому автору, яка проходить у читальній залі Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.