Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Рекомендуємо книгу ”Шлях” в якій Тоні Блер щиро, рішуче, докладно, а часто й трохи викривлено розповідає про злети і спади своєї кар'єри, даючи змогу побачити не тільки політика і державного діяча, а й людину.

Рекомендуємо книгу ”Шлях” в якій Тоні Блер щиро, рішуче, докладно, а часто й трохи викривлено розповідає про злети і спади своєї кар'єри, даючи змогу побачити не тільки політика і державного діяча, а й людину.

12.02.2019

Рекомендуємо книгу ”Шлях” в якій Тоні Блер щиро, рішуче, докладно, а часто й трохи викривлено розповідає про злети і спади своєї кар'єри, даючи змогу побачити не тільки політика і державного діяча, а й людину. “Шлях”- це розповідь самого Тоні Блера про свої роки на посаді прем'єр-міністра та пізніші часи. У книжці він уперше описує свою роль у формуванні недавньої британської історії - від наслідків смерті принцеси Діани до війни з тероризмом. Він розкриває постанови керівництва, що були необхідні для реформації Лейбористської партії, пише про стосунки з колегами, скажімо, Гордоном Брауном і Пітером Мандельсоном, тяжкі переговори про мир у Північній Ірландії, битви з приводу освіти і охорони здоров'я, здійснення найбільших реформ у сфері державних послуг після 1945 р., а також про свої стосунки з керівниками держав світу: від Мандели і Клінтона до Путіна і Буша. Тоні Блер аналізує віру в моральне втручання, яка спонукала його ухвалити постанови про війну в Косово, Сьєрра-Леоне, Афганістані і - породивши найбільше суперечок - в Іраку. “Шлях” - це книжка про природу і використання політичної влади. Тоні Блер досліджує й завдання, які стоять перед керівником, і пояснює, чому він ішов проти громадської думки, обстоюючи те, у що вірив. Крім того, він заглядає і вперед, пише про формування нових співвідношень сил і нових економік, зміну ролі Британії, висвітлює головні питання і труднощі нашого глобального світу. Мало хто з британських прем'єр-міністрів так глибоко визначав курс країни, як Тоні Блер, і про його здобутки і спадщину дискутуватимуть ще багато років. Серед мільйонів слів, написаних про нього, ця книжка унікальна: це його шлях, описаний його словами.