Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Події, пов’язані з Іловайськом, ще довго здійматимуть багато галасу та будуть предметом розслідувань, суперечок та обговорень.

Події, пов’язані з Іловайськом, ще довго здійматимуть багато галасу та будуть предметом розслідувань, суперечок та обговорень.

19.04.2019

Події, пов’язані з Іловайськом, ще довго здійматимуть багато галасу та будуть предметом розслідувань, суперечок та обговорень. “Іловайський щоденник” Романа Зіненка — одна з перших книжок про війну на Сході України, написана учасником подій, колишнім морським піхотинцем, добровольцем батальйону “Дніпро-1” Роман Зіненко, колишній морський піхотинець, записався серед перших у батальйон “Дніпро-1”, щоб захищати своє місто і свою країну. Він був серед тих, хто опинився в пеклі Іловайська в серпні 2014-го і не тільки вижив, а й допоміг вибратися з “котла” своїм товаришам, зокрема й тяжкопораненим. Автор нічого не вигадує, він просто передає свої враження, думки, емоції, намагаючись бути максимально точним у спогадах, описує, як під шаленим обстрілом українські колони виходили з-під Іловайська так званим “зеленим кривавим коридором”. Але головне — вони залишилися живі й, незважаючи на час, що стрімко збігає, усе дуже добре пам'ятають. Це не художній текст, але й не хроніка, скоріше, розповідь очевидця. І свідоцтво тому — ця книга.