Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Певно не існує більш актуальної книжки, присвяченої цій темі. Радимо почитати науковий бестселер Джессіки Снайдер Сакс “Мікроби гарні та не дуже: здоров'я і виживання у світі бактерій”

Певно не існує більш актуальної книжки, присвяченої цій темі. Радимо почитати науковий бестселер Джессіки Снайдер Сакс “Мікроби гарні та не дуже: здоров'я і виживання у світі бактерій”

25.05.2018

Певно не існує більш актуальної книжки, присвяченої цій темі. Радимо почитати науковий бестселер Джессіки Снайдер Сакс “Мікроби гарні та не дуже: здоров'я і виживання у світі бактерій” Ми звикли, що з мікробами слід боротися. А якщо насправді вони — наші захисники? Ця книжка переверне уявлення людства про мікроби та гігієну. Наводячи цікаві факти з наукових досліджень, Джессіка Снайдер Сакс розповідає, які мікроби є гарними, а які не дуже, звідки вони беруться і як потрапляють до нашого тіла; чи дійсно вони сприяють появі хвороб або навпаки, можуть їх подотати; як позбутися мікробів і чи варто взагалі це робити. Книжка пояснює, до чого нас привела одержимість чистотою; вона розтлумачує, як наука може знайти вихід із цієї небезпечної ситуації. Перспективно та революційно.