Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Всім хто цікавиться політикою і небайжудий до подій в нашій державі, рекомендуємо книгу Марселя Ван Херпена “Війни Путіна. Чечня, Грузія, Україна: незасвоєні уроки минулого”

Всім хто цікавиться політикою і небайжудий до подій в нашій державі, рекомендуємо книгу Марселя Ван Херпена “Війни Путіна. Чечня, Грузія, Україна: незасвоєні уроки минулого”

03.05.2018

Всім хто цікавиться політикою і небайжудий до подій в нашій державі, рекомендуємо книгу Марселя Ван Херпена  “Війни Путіна. Чечня, Грузія, Україна: незасвоєні уроки минулого” Двадцять сьомого лютого 2014 року військові підрозділи у формі, але без жодних розпізнавальних ознак, зайняли будинок уряду в кримському Сімферополі. Так почалася блискавична операція, котра закінчилася — після фальсифікації результатів референдуму — приєднанням Криму до Російської Федерації.Чому це сталося і як взагалі таке могло статися? І чому більшість західних можновладців наївно вірили в те, що нічого подібного не станеться, попри всі очевидні чинники. Книжка “Війни Путіна” — це глибокий аналіз воєнних подій у Чечні, Грузії та Україні, що забрали тисячі життів. Це погляд людини, яка, не беручи участі у війнах, педантично систематизує факти, що вразили світ, оцінює їх із позицій міжнародного права і шукає вихід з пануючого беззаконня. Які засоби, у тому числі заборонені міжнародними документами, використовує російський президент, щоб зберегти свою владу? Історія розвивається по спіралі, і сценарій, на жаль, повторюється вже не вперше. Але хто заважає нам, озброївшись знаннями, дати відсіч і захистити себе? Адже на кону не просто цілісність країни, на кону — її існування!