Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Всім хто хоче зрозуміти, чому минуле розділяє українців та поляків і чому наші народи обов'язково домовляться про завершення “війни двох правд”.

Всім хто хоче зрозуміти, чому минуле розділяє українців та поляків і чому наші народи обов'язково домовляться про завершення “війни двох правд”.

19.11.2018

Всім хто хоче зрозуміти, чому минуле розділяє українців та поляків і чому наші народи обов'язково домовляться про завершення “війни двох правд”. Всім хто хоче зрозуміти, чому минуле розділяє українців та поляків і чому наші народи обов'язково домовляться про завершення “війни двох правд”. Відповіді на ці питання і не тільки ви знайдете прочитавши книгу “Війна двох правд. Поляки та українці у кривавому ХХ столітті” / укладач В. Кіпіані. Тема історичної пам'яті актуальна повсякчас, хай би про які націю, етнос чи державу йшлося. Нерозв'язані гострі питання спільного минулого України та Польщі сьогодні заважають обом країнам без спотикань здійснювати поступ на шляху примирення. Під обкладинкою цієї книжки ви знайдете факти, результати досліджень та міркувань провідних спеціалістів із проблем українсько-польських відносин. Автори статей, зібраних завдяки науково-популярному виданню “Історична правда”, спробували висвітлити правду про суперечливі події ХХ століття в історії двох народів. Зокрема, ви дізнаєтесь про: діяльність ОУН та УПА; а також Армії Крайової; трагедію Волині 1943 року; акцію “Вісла” 1947 року; те, чому Василь Стус писав, що хотів би бути поляком; зусилля Єжи Ґедройця та інших інтелектуалів у пошуках правди через слово. Ця книжка — це пропозиція продовження діалогу силами не тільки істориків, а всіх, хто хоче добра двом народам, які пам'ятають.