Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Рекомендуємо Вашій увазі книгу лідера продажів бізнес-книжок з маркетингу Філа Бардена “Код зламано або наука про те, що змушує купувати”

Рекомендуємо Вашій увазі книгу лідера продажів бізнес-книжок з маркетингу Філа Бардена “Код зламано або наука про те, що змушує купувати”

21.11.2017

Рекомендуємо Вашій увазі книгу лідера продажів бізнес-книжок з маркетингу Філа Бардена “Код зламано або наука про те, що змушує купувати”

Якщо ви шукаєте відповіді на такі питання: як збагнути поведінку споживачів, що визначає рішення на користь  того чи іншого бренда, чому вони купують те, що купують, саме в цій праці Ви знайдете безцінну інформацію, яка свідчить, що люди приймають рішення інакше - зовсім не так, як зазвичай спрощено припускають маркетологи. Саме тому, ця книга  дозволить краще зрозуміти людей, їхні сприйняття і мотивації. В ній ви знайдете не тільки корисні спостереження, а й пояснення, що слід робити в певних умовах. Перед Вами винятково практичний посібник, який навчає пристосовуватися. А також як застосувати на практиці передові наукові знання, щоб підібрати слова для опису страви в меню, колір упакування, товарне сусідство, інтер'єр кав'ярні або дизайн пляшки для питної води...

Цю книгу повинні прочитати всі, хто здійснює покупки, щоб протидіяти хижим атакам віроломних брендів на наш вразливий мозок споживача.