Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Наукова бібліотека рекомендує книгу Пітера Діамандіса та Стівена Котлера “Переможець: як досягти колосального успіху і вплинути на світ”

Наукова бібліотека рекомендує книгу Пітера Діамандіса та Стівена Котлера “Переможець: як досягти колосального успіху і вплинути на світ”

25.04.2017

Наукова бібліотека рекомендує книгу Пітера Діамандіса та Стівена Котлера “Переможець: як досягти колосального успіху і вплинути на світ” Пропонована книга є посібником з використання експонентних технологій, нестандартного мислення й інструментів, керованих натовпом, для того, хто прагне досягти успіху та змінити життя мільярдів людей на краще. Наразу експонентні технології підривають авторитет компаній зі списку Fortune 500 та допомагають молодим підприємцям перейти з рівня “у мене є ідея” на рівень “я керую багатомільярдною компанією” набагато швидше, ніж будь-коли раніше. Автори розкривають суть технологій 3D-друку, штучного інтелекту, робототехніки, мереж і давачів та синтетичної біології. Спираючись на досвід підприємців-мільярдерів Ларрі Пейджа, Ілона Маска, Річарда Бренсона і Джефрі Безоса, книга пропонує найкращі методи колективної взаємодії для власної вигоди. Автори навчають створювати і використовувати спільноти та стимулювати конкуренцію, а також організовувати краундфандинг. “Переможець” — одночасно маніфест і керівництво. Для сучасної амбітної молодої людини книга стане настільною, стверджує колектив проекту українського видання книги. Запитуйте книгу Пітера Діамандіса та Стівена Котлера “Переможець: як досягти колосального успіху і вплинути на світ” у читальній залі Наукової бібліотеки.