Головна » Бібліотека » Бібліотека рекомендує » Наукова бібліотека рекомендує книгу Кена Робінсона і Лу Ароніка “Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту.”

Наукова бібліотека рекомендує книгу Кена Робінсона і Лу Ароніка “Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту.”

13.10.2017

Наукова бібліотека рекомендує книгу Кена Робінсона і Лу Ароніка “Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту.” Що таке творчість? Чи вважаєте ви себе творчою людиною? Книжка, яку ми рекомендуємо,- це відповіді на ці питання.Це просто конкретна відповідь, а інструкція як змінити наші школи, університетий та інші навчальні заклади на місця, де розвиватиметься людський потенціал. Робінсон закликає покласти край застарілій системі освіти й пропонує практичні рішення та індивідуальний підхід до кожного. Коли ми говоримо про систему освіти, то важливо усвідомити, що до неї, тією чи іншою мірою, причетна кожна людина, яка відіграє свою роль в цьому процесі. Відтак, освіта зачіпає усіх нас. Саме тому ця книжка про нові підходи до освіти в ХХІ столітті важлива для кожного. Запитуйте книгу Кена Робінсона і Лу Ароніка “Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту” у читальній залі Наукової бібліотеки.